Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Quantity
mn: Тоон

en: Edit
mn: Засварлах

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Text color
mn: Текстний өнгө
