Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: About
my: အကြောင်း
