Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Edit
nl: Bewerken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Summary
nl: Samenvatting

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Custom
nl: Aangepast

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: About
nl: Over

en: REST export
nl: REST-export

en: Publish status
nl: Publicatiestatus

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
