Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ
