Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Custom
sk: Vlastná

en: Text color
sk: Farba textu

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o
