Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Text color
ta: உரை நிறம்
