Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: ,
ug: ،

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: About
ug: ھەققىدە
