Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Quantity
uk: Кількість

en: Edit
uk: Редагувати

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Summary
uk: Резюме

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Custom
uk: Власний

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Changed
uk: Змінено

en: About
uk: Про модуль

en: Master
uk: Головне

en: REST export
uk: REST-експорт

en: Publish status
uk: Стан публікації

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
