Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Edit
vi: Sửa

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: All
vi: Tất cả

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: About
vi: Giới thiệu

en: Master
vi: Chính
