Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Quantity
af: Aantal

en: Edit
af: Wysig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Master
af: Meester
