Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: All
bn: সমস্ত

en: About
bn: সম্পর্কে
