Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Text color
bs: Boja teksta
