Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Edit
ca: Edita

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Summary
ca: Resum

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Text color
ca: Color del text

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls

en: Master
ca: Mestre

en: REST export
ca: Exportació REST

en: Publish status
ca: Estat de publicació
