Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Edit
cy: Golygu

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Custom
cy: Addasu

en: Text color
cy: Lliw testun

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
