Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Summary
el: Περίληψη

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί
