Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Author
fil: May akda

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat
