Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Quantity
fr: Quantité

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Summary
fr: Résumé

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: All
fr: Tout

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: Changed
fr: Modifié

en: About
fr: À propos

en: Master
fr: Principal

en: REST export
fr: Export REST

en: Publish status
fr: Statut de publication

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
