Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Quantity
he: כמות

en: Edit
he: עריכה

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Summary
he: תקציר

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Custom
he: מותאם

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות

en: Master
he: מאסטר
