Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Summary
hu: Összegzés

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Custom
hu: Egyéni

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Changed
hu: Módosítva

en: About
hu: Leírás

en: Master
hu: Mester

en: Publish status
hu: Közzététel állapota

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
