Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Quantity
is: Magn

en: Edit
is: Breyta

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Summary
is: Samantekt

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Text color
is: Litur á texta

en: About
is: Um
