Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Quantity
it: Quantità

en: Edit
it: Modifica

en: Image
it: Immagine

en: Settings
it: Impostazioni

en: Summary
it: Sommario

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Custom
it: Personalizzato

en: Text color
it: Colore del testo

en: Changed
it: Modificato

en: About
it: Informazioni

en: Master
it: Principale

en: REST export
it: Esportazione REST

en: Publish status
it: Stato pubblicazione

en: My Awesome Module
it: Il mio fantastico modulo
