Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Quantity
ja: 数量

en: Edit
ja: 編集

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 設定

en: Summary
ja: 概要

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Custom
ja: カスタム

en: Text color
ja: テキストの色

en: Changed
ja: 変更済

en: About
ja: アバウト

en: Master
ja: マスター

en: REST export
ja: REST エクスポート

en: Publish status
ja: 公開状況

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
