Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Summary
ku: کورتە

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: About
ku: دەربارە
