Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Edit
oc: Modificar

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Summary
oc: Resumit

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Custom
oc: Personalizat

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Changed
oc: Modificat

en: About
oc: A prepaus

en: Master
oc: Maître
