Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Quantity
pl: Ilość

en: Edit
pl: Edytuj

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Custom
pl: Własne

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Changed
pl: Zmieniono

en: About
pl: O stronie

en: Master
pl: Główny

en: REST export
pl: Eksport REST

en: Publish status
pl: Opublikuj status
