Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Author
pt: Autor

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Edit
pt: Editar

en: Image
pt: Imagem

en: Settings
pt: Definições

en: Summary
pt: Resumo

en: View
pt: Mostrar

en: Created
pt: Criado

en: All
pt: Todos

en: Custom
pt: Personalizado

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Changed
pt: Alterado

en: About
pt: Sobre

en: Master
pt: Principal

en: REST export
pt: Exportação REST
