Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Quantity
ru: Количество

en: Edit
ru: Редактировать

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Summary
ru: Сводка

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Custom
ru: Собственная

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Changed
ru: Изменение

en: About
ru: Информация

en: Master
ru: Основной

en: REST export
ru: REST экспорт

en: Publish status
ru: Статус публикации

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
