Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: About
se: Birra
