Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: All
si: සියල්ල
