Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Text color
sr: Боја текста

en: Changed
sr: Промењен
