Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Quantity
sv: Antal

en: Edit
sv: Redigera

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Custom
sv: Anpassad

en: Text color
sv: Textfärg

en: Changed
sv: Ändrad

en: About
sv: Om

en: Master
sv: Huvud

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
