Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Quantity
ta: அளவு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Text color
ta: எழுத்தின் நிறம்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
