Product Adverts (8.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Edit
te: మార్చు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Summary
te: సారాశం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: About
te: గురించి
