Product Adverts (8.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Edit
ast: Editar

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Summary
ast: Resume

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Text color
ast: Color del testu
