Product Adverts (8.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Summary
bg: Обзор

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Text color
bg: Цвят на текста
