Product Adverts (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Edit
gl: Editar

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Summary
gl: Resumo

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información
