Product Adverts (8.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: All
gu: બધા

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે
