Product Adverts (8.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Text color
kk: Мәтін түсі
