Product Adverts (8.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Quantity
lv: Skaits

en: Edit
lv: Labot

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Changed
lv: Labots

en: About
lv: Par
