Product Adverts (8.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Quantity
nn: Mengd

en: Edit
nn: Rediger

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Text color
nn: Tekstfarge
