Product Adverts (8.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Edit
ps: سمون

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Text color
ps: متن رنګ

en: About
ps: په اړه
