Product Adverts (8.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: About
sq: Informacione
