Product Adverts (8.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም
