Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Quantity
ar: الكمية

en: Edit
ar: تحرير

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Summary
ar: الملخص

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Custom
ar: مخصص

en: Text color
ar: لون النص

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول

en: Master
ar: الرئيسي
