Product Adverts (8.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Edit
mr: संपादन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Summary
mr: संक्षेप

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग
