Product Adverts (8.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Quantity
sl: Količina

en: Edit
sl: Uredi

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Summary
sl: Povzetek

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Text color
sl: Barva besedila

en: About
sl: O modulu
