Product Adverts (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Quantity
tr: Miktar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Summary
tr: Özet

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Custom
tr: Özel

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Changed
tr: Değişti

en: About
tr: Hakkında

en: Master
tr: Ana (master)

en: REST export
tr: REST dışa aktarma

en: Publish status
tr: Yayımlama durumu
