Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Actions
et: Toimingud

en: Quantity
et: Kogus

en: Edit
et: Muuda

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Background
et: Taust

en: View
et: Kuva

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Price
et: Hind

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Integer
et: Täisarv

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Product
et: Toode

en: Changed
et: Muudetud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Publishing status
et: Avaldamise olek
