Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: View
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Integer
gu: પૂર્ણાંક

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Boolean
gu: બૂલિયન

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
