Product Builder for Drupal Commerce (2.0.1-alpha1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Quantity
mn: Тоон

en: Edit
mn: Засварлах

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
